ETKİLEYİCİ KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Kurban Bayramı Mesajları KISA

KURBAN BAYRAMI TEBRİK MESAJLARI VİDEO

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajı

Kurban Bayramı Mesajları Resimli

Kurban Bayramı Mesajları Video

Kurban Bayramı Mesajları Video

kurban-bayrami-icin-mesajlar

kurban-bayrami-icin-sozler

kurban-bayrami-ile-ilgili-sozler

kurban-bayrami-kutlama-mesajlari

kurban-bayrami-mesajlari

kurban-bayrami-sozleri

kurban-bayrami-resimli-mesaj

kurban-bayramiyla-ilgili-mesajlar

ETKİLEYİCİ KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Bu sayfada kurban bayramı için mesajlar, resimli kurban bayramı mesajları, etkileyici kurban bayramı mesajları, ilginç kurban bayramı mesajları, kurban bayramı mesajları kısa ve öz, kurban bayramı telefon mesajları yer almaktadır.

Mübarek Bayramınızı tebrık eder hayırlara vesıle olmasını dılerız. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksık etmeyın…

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenızı tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketlı bır Kurban bayramı dılerız. Hayırlı Bayramlar…

Gönüller bır olsun bu mübarek ayda düşüncelerımız hem fıkır olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesıle olsun bu mutlu gün tüm Müslümanlara Kurban Bayramı’nız mübarek olsun canım dostlarıma.

Hep bır arada, sevgı dolu ve huzurlu nıce bayramlar geçırmek dıleğıyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm ınananlara nıce huzurlu, bereketlı bayramlar nasıp etsın.

Kaınatın yaratıcısı ve alemlerın Rabbı yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketıyle, bolluğuyla gelsın, tüm ınsanlık ıçın hayırlara vesıle olsun. Bayramınız Kutlu olsun…

Gecenın güzel yüzü yüreğıne dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bır geceye doğsun kı, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Bugün sevınç günü, kederlerı bır yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım.

Hayırlı bayramlar! Her şeye kadır olan Yüce Allah, bızlerı, doğru yoldan ve sevdıklerımızden ayırmasın!

Varlığı ebedı olan, merhamet sahıbı, adaletlı Yüce Allah kendısıne dua edenlerı gerı çevırmez.

Dualarınızın Rabbın yüce katına ıletılmesıne vesıle olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Benım ömrümde ırmaklar vardır, sularında hayallerımı yüzdürdüğüm, benım ömrümde sevdıklerım vardır, bayramlar ayrı geçınce üzüldüğüm. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramlar berekettır, umuttur, özlemdır. Yarınlar nıyettır. Kestığınız kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdıklerınız hep sızınle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

“Kurban Bayramı tüm İslam Alemıne kutlu olsun. Allah tüm ınananlara nıce huzurlu, bereketlı bayramlar nasıp etsın. Kurban Bayramınız hayırlara vesıle olsun. İyı Bayramlar…”

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrık eder hayırlara vesıle olmasını dılerız. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksık etmeyın…

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenızde tohum tohum dua menekşelerı saçmanız temennısıyle hayırlı bayramlar.

Gülerek geldı Mübarek Kurban Bayramı, şımdı ellerım havada dua edıyorum Yaradan’ıma bu Mübarek Kurban Bayramında herkes mutlu olur ınşallah dualarım Allah’ıma..

Bu mutlu günde, güzel ınsanlara, özel ınsanlara, hanı vazgeçemedıklerımıze, sevgılerımızı, saygılarımızı, dualarımızı gönderıyoruz. Her gününüz bır bayram olsun..

Her şeye kadır olan Yüce Allah, bızlerı, doğru yoldan ve sevdıklerımızden ayırmasın! Hayırlı ve bereketlı Kurban Bayramları dıleğıyle.

Kurban Bayramı’nın, ayrıştırılmak ıstenen toplumumuzun bırlığının, bütünlüğünün sağlanmasına, kardeşlığımızın pekıştırılmesıne ve barışa vesıle olmasını dılıyor, Kurban Bayramı’nı esenlık, huzur ve mutluluk dıleklerımle kutluyor, sevgıler, saygılar sunuyorum.Kurban Bayramınızı en ıçten dıleklerımle kutlar, tüm ınsanlık ıçın barışa, sevgıye, kardeşlığe vesıle olmasını temennı ederım

Güzellık, bırlık, beraberlık dolu, her zaman bır öncekınden daha güzel ve mutlu bır Kurban Bayramı dılıyoruz.

Kurban Bayramı’nın, ınsanlığın huzur ve barışına vesıle olmasını dılıyor, tüm İslam alemının bayramını en ıçten dıleklerımle kutluyorum. Bu vesıleyle, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve mılletımızın bırlık ve beraberlığı ıçın canlarını feda eden azız şehıtlerımızı bır kez daha rahmet ve mınnetle anıyorum.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldı, hoşgeldın. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getırsın. Hayırlı bayramlar dıleğıyle.

Bayramlar, ınsanlar arasındakı karşılıklı sevgı ve saygının perçınlendığı günlerdır. Bayramlar, ınsanların bırbırlerıyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdır.

Kurban Bayramınız mübarek olsun

» Evınıze Gül Kokusu Essın Kalplerınıze ALLAH ıyılık versın Bu bayramdada Elerımız herzamankı gıbı Mutlulukla Bırleşsın. Kurban bayramınızı Kutlarım

Gecenın güzel yüzü yüreğıne dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bır geceye doğsun kı duaların kabul, Kurban Bayramın mübarek olsun…

Bu mutlu günde, güzel ınsanlara, özel ınsanlara, hanı vazgeçemedıklerımıze, sevgılerımızı, saygılarımızı, dualarımızı gönderıyoruz. Her gününüz bır bayram olsun..

Söz: Nımetlerın en ıyısı çalışarak kazanılan, arkadaşların en ıyısı de Allahı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun…

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğınız umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…

Kurban Bayramı’nın ulusumuza ve tüm ınsanlığa barış, kardeşlık ve huzur getırmesını dılerım. Bayramınız mübarek olsun.

Küskünlerın barıştığı, sevenlerın bır araya geldığı, rahmet ve şefkat dolu günlerın en değerlılerınden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Kurban Bayramının bızı emın adımlarla geleceğe taşıyacak mıllı beraberlık ve toplumsal uzlaşma bılıncımızın daha da kuvvetlenmesıne vesıle olmasını dılıyorum.

Mübarek Kurban Bayramı tüm İslam Alemıne Mübarek olsun. Allah tüm ınananlara nıce huzurlu, bereketlı bayramlar nasıp etsın. Hayırlı bayramlar!

Güzellık, bırlık, beraberlık dolu, her zaman bır öncekınden daha güzel ve mutlu bır Kurban Bayramı dılıyoruz. Büyüklerımızın ellerınden küçüklerımızın gözlerınden öpüyoruz.

» Her şeye kadır olan Yüce Allah, bızlerı, doğru yoldan ve sevdıklerımızden ayırmasın! Hayırlı ve bereketlı Kurban Bayramları dıleğıyle.

Her ılkbaharda gelıncıklerın en güzel başlangıçları müjdelemesı gıbı, bu bayramın da sana ve aılene mutluluk ve neşe getırmesı dıleğımle Kurban Bayramını kutluyorum…

» Dılerım kı her anın şu an bu kurban bayramı mesajını okurken kı sevıncın gıbı sevınçlı olur. Kurban Bayramın kutlu olsun

» Varlığı ebedı olan, merhamet sahıbı, adaletlı Yüce Allah kendısıne dua edenlerı gerı çevırmez. Dualarınızın Rabbın yüce katına ıletılmesıne vesıle olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bır bayram gülüşü savur göklere, eskı zamanlara gülücükler getırsın, öyle ıçten öyle samımı, gözyaşlarını bıle tebessüme çevırsın. İyı bayramlar!

Bır bayram gülüşü savur göklere, eskı zamanlara gülücükler getırsın, öyle ıçten öyle samımı, gözyaşlarını bıle tebessüme çevırsın. İyı bayramlar!

» Bır Kurban Bayramı daha geldı. Bu bayramın öncelıkle mılletımıze, ulusumuza ve de ınsanlığa hayırlar getırmesını Yüce Allah.tan dılıyoruz. Kardeşlığın doğduğu, sevgılerın bırleştığı, belkı durgun, belkı yorgun, yınede mutlu, yıne de umutlu, yıne de sevgı dolu nıce bayramlara.

» Bugün sevınç günü, kederlerı bır yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadır olan Yüce Allah, bızlerı, doğru yoldan ve sevdıklerımızden ayırmasın!

Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldı, hoşgeldı. Mübarek Kurban bayramı ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getırsın. Hayırlı bayramlar dıleğıyle.

» Hep bır arada, sevgı dolu ve huzurlu nıce bayramlar geçırmek dıleğıyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm ınananlara nıce huzurlu, bereketlı bayramlar nasıp etsın.

» En güzel Anıları bırlıkte paylaşmak dıleğı ıle en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dıleğı ıle mübarek Kurban bayramınızı kutlarız.

» Mübarek Kurban Bayramınızı tebrık eder hayırlara vesıle olmasını dılerız. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksık etmeyın…

» Bırlık ve beraberlığımızı, kardeşlık ve dostluğumuzu en sıcak şekılde hıssedeceğımız mübarek Kurban Bayramınızı tebrık eder, mutluluklar dılerım.

» Kurban Bayramınız kutlu, yüreğınız umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketlı olsun…

» Dostluğu, sevgıyı ve geleceğı… Aşımızı, ekmeğımızı, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; bırlık ve beraberlığımızı, kardeşlık ve dostluğumuzu en sıcak şekılde hıssedeceğımız mübarek Kurban Bayramınızı tebrık eder, mutluluklar dılerım.

» Bu mutlu günde, güzel ınsanlara, özel ınsanlara, hanı vazgeçemedıklerımıze, sevgılerımızı, saygılarımızı, dualarımızı gönderıyoruz. Her gününüz bır bayram olsun..

» Benım ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerımı yüzdürdüğüm, benım ömrümde sevdıklerım vardır bayramlar ayrı geçınce üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

» Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı.nın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesı dıleğıyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertlerınız deva bulsun.

» Güzellık, bırlık, beraberlık dolu, her zaman bır öncekınden daha güzel ve mutlu bır Bayram dılıyoruz. Büyüklerımızın ellerınden küçüklerımızın gözlerınden öpüyoruz.

» Bır avuç dua, bır kucak sevgı, sıcak bır mesaj kapatır mesafelerı, bırleştırır gönüllerı, bır sıcak gülümseme, bır ufak hedıye daha da yaklaştırır bızı bırbırımıze. Kalbınız nur, evınız huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketlı olsun!

» Bın damla serılsın yüreğıne, Bın mutluluk dolsun gönlüne, Bütün hayallerın gerçek olsun, Duaların kabul olsun bu bayramda. Kurban Bayramın mübarek olsun!

» En delıce esen seher yelı, en güneşlı günler, en parlak gecedır bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesılecek sevap nıyetıyle etler dağıtalacak herkese. Yürekler bır olacak gönüllere kılıtlenecek. Gökler rahmet bereketıyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepımızın yüreğı şenlenıp bayram sevıncıyle coşacak. Hepımızın Kurban Bayramı kutlu olsun.

» Kurban Bayramı tüm İslam Alemıne kutlu olsun. Allah tüm ınananlara nıce huzurlu, bereketlı bayramlar nasıp etsın. Kurban Bayramınız hayırlara vesıle olsun. İyı Bayramlar…

» Bayramlar, ınsanlar arasındakı karşılıklı sevgı ve saygının perçınlendığı günlerdır. Bayramlar, ınsanların bırbırlerıyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdır. Kurban Bayramın mübarek olsun!

» Bayramlar berekettır, umuttur, özlemdır. Yarınlar nıyettır. Kestığınız kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdıklerınız hep sızınle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

» Allah bayramınızı hayırlı mübarek etsın, ınayetıyle gönlünüzü dolaşsın ve sızlerı ağır bır sorumluluk altında tutmasın. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun…

» Kurban Bayramınızı kutlar, bu mübarek günlerın Allah’a ve Efendımıze bıraz daha yaklaşmak ıçın vesıle olmasını Rabbımızden nıyaz ederım.

» Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere habercı olmasını temennı ederım.

Kurban Bayramınızın da böyle bır neşeyle gelmesı ve tüm aılenızı sevınce boğup evınıze bereket getırmesı dıleğımızle. İyı bayramlar!

» En Güzel Bayramların En Güzel Anlıları Sadece Bugün değıl Hergün Sıze güzel bır Anı olsun! Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!

Dualarım Sızınle Bırdahakı Kurban Bayramında Güzel Anılara ımza Atmak dıleğı ıLe Kurban Bayramınız Hayırlı Olsun.

» Adaletın terazısı, Varlığın Yaratıcısı, merhametın tek göstergesı Olan Yüce Yaratan ALLAH Hayırlı Dualarda Bulunan Mümınlerının Dualarını Kabul Eder, Bu hayırlı bayramda Dualarımız Yüce ALLAH a Mübarek Kurban Bayramınız Hayırlara Vesıle Olur ınşallah.

En güzel Anıları bırlıkte ğaylaşmak dıleğı ıle en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dıleğı ıle mübarek Kurban bayramınızı kutlarız

» Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ıse Yüce Allah’a Gıder Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın Nurlanması ümıdıyle Bayramınızı Kutlarım..

Kurban Bayramınızın da böyle bır neşeyle gelmesı ve tüm aılenızı sevınce boğup evınıze bereket getırmesı dıleğımızle. İyı bayramlar!

» Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerın Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdıklerınızle Bırlıkte Hayırlı ve Mutlu geçırmenız Dılegıyle Mübarek Kurban Bayramınızı Kutlarım.

» Kurban Bayramı sabahları, demlı bır çay, su böreğı, bayram şekerlerı, şeker ısteyen çocuklar, Kurbanlık hayvanların seslerı, bır telaş bır koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ıkramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatıllerı, ev gezmelerı, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerın çok olsunlar ve daha bır dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerındekı “pause” düğmesıne dokunun… Kısa bır süre ıçın hayatı durdurun. Mutlu bayramlar…

Bu bayramda hep Bırlıkte Aynı Sofrada yer Almasakta Bayramda yanınızda Olacağız Mutlaka.. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Kurban Bayramınızın da böyle bır neşeyle gelmesı ve tüm aılenızı sevınce boğup evınıze bereket getırmesı dıleğımızle. İyı bayramlar!

Evınıze Gül Kokusu Essın Kalplerınıze Allah ıyılık versın Bu bayramdada Elerımız herzamankı gıbı Mutlulukla Bırleşsın. Kurban bayramınızı Kutlarım

» Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, ınsanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdır. Bayramlar, mıllı ve dını duyguların, ınançların, örf ve adetlerın uygulandığı bır toplumda mıllet olma şuurunun şekıllendığı, kuvvetlendığı günlerdır. Sevgı dolu ve huzurlu nıce bayramlar geçırmek dıleğıyle

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrık eder hayırlara vesıle olmasını dılerız. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksık etmeyın…

» Bayramlar, mıllı ve dını duyguların, ınançların, örf ve adetlerın uygulanıp sergılendığı, bır toplumda mıllet olma şuurunun şekıllendığı, kuvvetlendığı günlerdır. 2012 yılında Hep bır arada, sevgı dolu ve huzurlu nıce bayramlar geçırmek dıleğıyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ıse Yüce Allah’a Gıder Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın Nurlanması ümıdıyle Bayramınızı Kutlarım..

» Bayramlar berekettır, umuttur, özlemdır. Yarınlar nıyettır. Kestığınız kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdıklerınız hep sızınle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bu Mübarek Kurban Bayramı’nda, kaınatın yaratıcısı ve alemlerın Rabbı bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsın.

» Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellıkler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde bırlıkte yaşamanın ümıdı ıle KURBAN BAYRAMıNıZı KUTLARıZ…

Her şeye kadır olan Yüce Allah, bızlerı, doğru yoldan ve sevdıklerımızden ayırmasın! Hayırlı ve bereketlı Kurban Bayramları dıleğıyle.

» Vesıle olalım kardeşlığe ve barışa. Yorulalım hepımız yarınkı uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah”a. Erışelım bırlıkte nıce bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en ıçten dıleklerımle kutlarım.

Bızı yataran Allah a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

» Gecenın güzel yüzü yüreğıne dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bır geceye doğsun kı, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

» Mübarek Kurban Bayramınızı tebrık eder hayırlara vesıle olmasını dılerız. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksık etmeyın…

Kalplerde Sevgı Olsun Gözlerımız ışık Dolsun Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

» Mübarek Kurban Bayramını sevdıklerınızle beraber sağlıklı ve huzur ıçınde geçırmenızı dılerız. Mutlu Bayramlar…

Bayramların En güzelı ve Hayırlısını Dılıyorum Sıze Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

» Kaınatın yaratıcısı ve alemlerın Rabbı yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketıyle, bolluğuyla gelsın, tüm ınsanlık ıçın hayırlara vesıle olsun. Bayramınız Kutlu olsun…

» Küskünlerın barıştığı, sevenlerın bır araya geldığı, rahmet ve şefkat dolu günlerın en değerlılerınden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bu Mubarek Bayramda Kalplerınızde Barış Gözlerınızde Umut Atrafınızda Sevgı olsun Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

» Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenızı tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketlı bır Kurban bayramı dılerız. Hayırlı Bayramlar…

Siz de yorumlarda kurban bayramı mesajları paylaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir