İFTARLA İLGİLİ SÖZLER

İFTAR SÖZLERi

İFTARLA İLGİLİ SÖZLER

Bu sayfada iftar anlamlı sözler, iftar ile ilgili cümleler, iftar ile ilgili güzel sözler, iftar ile ilgili mesajları, iftar lafları, iftar mesajları, iftar sözleri, ramazan ile ilgili sözler yer almaktadır.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı iftarlar.

iftar mesajları

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakta tutan bizi, Ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı iftarlar..

iftara özel mesajlar

Bütün Müslüman alemin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce RABBIM’den Hayırlı iftarlar…

iftar mesajları

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.

İmanın gücü içinizden eksik olmasın, Tuttuğunuz oruç Kabul Olsun, Bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı iftarlar…

iftar sözleri

Ramazan’nın huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm müslümanlara daim olması dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar..

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum. Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Bereketi Getirsin Hayırlı iftarlar olsun.

Güzel Anılar paylaştıkça Ve Aynı Sofrada Oldukça Daha Güzel Olur Bu Güzel Ayda Anılar Kalıcı Sofranız Halil ibrahim Bereketinde Olsun Hayırlı iftarlar.

Ramazan Ayının Güzelliği Kalplerinizde Gökyüzündeki Yağmurun Berekvti Evinizde Sofralarınızda Olsun Hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini dilerim Hayırlı iftarlar…

hayırlı iftarlar mesajları

Bütün Güzel Tatlar Sofranızda Birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.

Sahurdaki Bereket iftardaki Sofranıza iftar Sofranızdaki Bereket Sahur Sofranıza yansısın Hayırlı ramazanlar.

En Bereketli ve Güzel iftar Anı Sizinle Olsun Hayırlı ve güzel iftarlar.

Bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri iftarda gösterir kendini Şükür edelim ALLAH a Bu Mübarek günde geçti. Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.

Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar..

Kalplerimiz 1 Oldu Bu Ay Birlikte Hareket ediyoruz bu Ay Birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı iftarlar.

Az Ama Zengin Sofralarından Daha Güzel Ve Nefis Tadlar Sizlerle Olsun iftarınız güzel Olsun. Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredlim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.

İftarınız güzel Kalbiniz Huzur Dolsun Ramazan Ayını Mübarek Olsun.

11 Ayın Sultanı Evinize Huzur Sofranıza Bereket Kalbinize iman versin Hayırlı iftarlar.

Bereketin zenginligi kalbinize ve sofralarınıza yansısın Hayırlı iftarlar.

Güzel Ayın Güzel insanları Sofralarınızdan bereket Kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı ALLAH kabul etsin.

Güzeldir Ramazan Ayında birlikte olmak, güzeldir Orucu Birlikte tutmak, Güzeldir Dualara Aynı yönde El Açmak güzeldir Yaradana bu ayda Yakın Olmak, Hayırlı RAMAZANLAR…

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun Yüce YARADAN’dan daimi olmasını dilerim, Hayırlı iftarlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı ramazanlar.

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle Hayırlı iftarlar.

Bu Gününde her günün gibi huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı ramazanlar.

Nefesim bitene kadar dua etmeye razıyım, her duamda bir umut var her umudum da bitmeyen dualar var, bu Ayın hürmeti üzerine dualarım sizinle, Hayırlı İftarlar…

iftar sözleri

Bugünlerin Değeri bilinmeli, İbadetlerimizi yerine getirelim ve hayırlısını dileyelim, hayırlı iftarlar.

Dualarımızın Sema’da buluşması ve kabul olması dileğiyle Hayırlı Ramazanlar.

Gözlerimizdeki Nur hiç bitmesin, Aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, Hayırlı iftarlar

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar…

iftar ile ilgili sözler

Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa değerler o kadar fazladır. Hayırlı iftarlar..

Güzel ayın güzel insanları Sofralarınızdan bereket Kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı ALLAH kabul etsin.

Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, Attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, hayırlı iftarlar…

iftarla ilgili sözler

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, hayırlı iftarlar.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda Yaradan huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, hayırlı iftarlar.

Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.

Kalplerimiz bir oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz bu ay birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı iftarlar.

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim..

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı iftarlar diliyorum..

Gün batar usul usul, Kararır Gece, Yeniden doğar herşey, ” Her şey bitti ” dediğin bir anda Mübârek Ramazan Ayının Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, Huzur Dolu iftarlar diliyorum..

Su içecekmiş gibi yapıyorum ama içmiyorum, şeytan deli oldu.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum..

Cenab-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan Ramazan Ayınız Mübarek Olsun, Hayırlı iftarlar..

Ramazanın ilk günü, ilk mesajım sana, ilk olmak güzeldir bu hayatta, bu ilki seninle yaşıyorum şuan bunu unutma, hayırlı iftarlar diliyorum sevdiklerinle bu ramazanda…

Bembeyaz yağan bir kar tanesinin, ne yaşanmış ise yaşansın, geçmişin tün hatalarını örttüğü gibi ramazan ayının’da senin tüm hatalarını örterek hayırlı yeni bir gelecek umut dolu yeni bir başlangıçlara vesile olmasını dilerim, hayırlı iftarlar.

Mübârek Ramazan Ayı ; kalbini O’nun yoluna koymaya, Ellerini O’nun dergahına açmaya, Ruhunu doyurmaya, Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun, iyi iftarlar..

iftar mesajları

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tadlar sizlerle olsun iftarınız güzel olsun.

11 Ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı iftarlar.

İman gücüdür ayakta tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı iftarlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar..

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı iftarlar.

Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun, Hayırlı iftarlar..

Herşey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece heşeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

Ne yapıyorsan kendine, huzur dolu imanın daima seninle olması dilegiyle, ramazanın bereketi üstünde olsun, hayırlı iftarlar dilerim…

Tuttuğumuz oruç ölülerimizin ruhuna değsin, iftar zamanı içtiğimiz su gibi aziz olmak dilegiyle, hayırlı iftarlar.

Bugün Ramazan, Bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür, hayırlı iftarlar.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi YARADAN’a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı iftarlar.

İftarınız güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun. bereketin zengiligi kalbinize ve sofralarınıza yansısın hayırlı iftarlar…

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı iftarlar.

Bulutlardan Yağan yağmur taneleri kadar sayısız huzurlu günler ve mutluluklar seninle olsun, Her günün Yağmurdan Sonra açan güneş kadar huzur verici olsun. Hayırlı iftarlar.

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı iftarlar.

Günahsız kul olmak, ve günahlardan arınmak için, bu güzel RAMAZAN ayında nice hayırlı huzur dolu günleribirlikte geçirmek ümidiyle dualarım , Hayırlı IFTARLAR…

Dün iftardan 5 dakika önce arabada son ses Ezan açtım. Mahalleli hala peşimde, şakadan hiç anlamıyorlar abi ya.

İftarla İlgili Komik Sözler

Nasrettin hocaya sormuşlar “hocam ramazan bizden memnun gitti mi?” hoca; memnun olmasa her sene 10 gün önceden gelirmiydi.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, Ramazan deyip Geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

Vur Davulcu Davula Sevdiğim Kalksın Sahura Kalbi Gelmedi Aşk’a Bari Gelsin İmana..

Ramazana Kadar Aşk, Meşk, Ayrılık Diyorduk. Şimdiyse Su, Ekmek, Yemek Diyoruz. Demek Ki Neymiş? AŞK karın doyurmuyormuş.

Araştırmalara Göre Ramazanın En Hit Parçası Susadım Çeşmeyeymiş.

Anne arkadaşım iftara çağırdı gidebilir miyim? Tamam ama akşam ezanından önce evde ol.

Ameller Biçim Biçim, Ölürüm Sevap İçin, Şeytan Bana Düşmanmış, Oruç Tuttuğum İçin.

Ramazan davulcusu olsam hiç davulla filan uğraşmam mahalleye sinan akçıl dinletir tüm mahalleyi kolayca imana getirirdim.

Oruçlu olduğumu unutsam da, bi şeyler yesem. Unutunca günah olmuyormuş’ diye düşününler kulübü.

%99 u müslüman olan bir ülkenin nasıl olurda tüm sivrisinekleri ateist olur? Ramazan da yemeyin bari Günah.

Orucum bozulacak diye müzik dinlemiyorum sonuçta müzik ruhun gıdasıdır.

Flash Tv’de Ramazan ayı boyunca halay çekilmeyecekmiş.. Şaka lan şaka. Ramazan değil kıyamet gelse vazgeçmez onlar halay çekmekten.

Açlık başımda duman, ilk oruç ilk heyecan, kovaladıkça kaçan iftar saatim misin?

Oruç der ki; Niyetim sizi aç bırakmak değil, emelim size aç’ı anlatmak.

Ramazan davulcusu geçerken cama çıkıp ”oturmaya mı geldik hobaleeeey” diye bağırarak el çırptım. Şu an hastaneden yazıyorum.

Sizde yorumlarda iftar ile ilgili sözler paylaşabilirsiniz.

iftarla ilgili mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir